У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Передусім Петро Савчук привітав усіх присутніх із Днем Святого Миколая, а потому зазначив про необхідність підготувати навчальні корпуси до новорічних свят. Відтак, планується прикрасити приміщення святковою ілюмінацією та встановити ялинки.

Крім того, ректор додав, що напередодні свята Луцький НТУ отримав хороший подарунок у вигляді рішення МОН щодо суттєвого підсилення можливостей університету в напрямку підготовки магістрів аграрного, ІТ-го та правничого спрямування.

Потому з очільниками факультетів ректор обговорив хід роботи акредитаційних комісій. Нагадав Петро Савчук й про плани на новий навчальний рік здійснити структурні зміни. Мова, зокрема, йде про підсилення блоку цивільної безпеки та охорони праці, а також відділу соціокультурної діяльності. Крім того, реорганізовано буде науковий сектор та створено відділ науково-проектної роботи і бізнес-інноваційний центр. До того ж, каже ректор, нині триває підготовка пакету документів зі створення Центру професійної аграрної освіти.

Натомість проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах поінформував, що нині у ЗВО триває сесійний період.  Так, з 8 по 14 грудня відбулися модулі, з 15 по 24 грудня – триває сесія, а з 25 по 29 грудня відбуватиметься закриття відомості «А».

Своєю чергою, директор спорткомплексу Луцького НТУ Юрій Чурило анонсував проведення новорічного свята для дітей працівників університету. Так, у приміщенні басейну в спорткомплексі відбудеться захід «Новорічна ялинка на воді», за участі справжнього Діда Мороза, який проведе цікаві конкурси для дітлахів та пригостить солодкими частуваннями.

Насамкінець, до відома членів ректорату було доведено, що 26 грудня о 9:00 відбудеться планове засідання Вченої ради, а о 13:00 – щорічний звіт ректора. Наступне засідання ректорату заплановане на 2 січня 10:00.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ