У Луцькому НТУ відбулося чергове засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату під головуванням проректора із науково-педагогічної роботи Сергія Шимчука.

Зокрема, проректор повідомив про проведення Днів науки в університеті, які стартуватимуть 17 травня в аудиторії №37 о 13:00. Крім того, Сергій Шимчук наголосив, що нині педагогічний склад ВЗО повинен закцентувати увагу на робочому процесі в рамках підготовки до сесії та видачі дипломів випускникам Луцького НТУ.

Своєю чергою, секретар приймальної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук зазначив, що з 14 травня розпочинається реєстрація на складання ЗНО із іноземної мови. Це, зокрема, стосується здобувачів трьох спеціальностей: «Економіка», «Міжнародні економічні відносини» та «Туризм». Триватиме реєстрація до 5 червня. Прийом заявок на «перехресний» вступ триватиме із 14 по 31 травня.

Натомість, завідувач відділу неперервного навчання Олена Ковальчук зауважила, що у Луцькому НТУ розпочався процес видачі дипломів на володіння іноземною мовою рівнів В2 та В1, тому виникає питання, чи є потреба таким студентам здавати відповідне ЗНО та чи можуть ці дипломи бути прирівняні до оцінювання. До того ж, аби ці дипломи визнавалися повноцінною здачею екзамену, такі умови прийому документів необхідно на рівні університету відзначити у положенні. Отож, це питання опрацьовуватимуть на рівні Міністерства освіти та науки.

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Ілона Карпюк