У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання ректорату під головуванням очільника ЗВО Петра Савчука.

Під час засідання було розглянуто низку робочих питань, серед яких доповідачами про виконану робочу чи подальші плани були проректори з науково-педагогічної роботи Валентин Талах, Сергій Шимчук та Валентина Галущак. Вони ж розповіли про розробку навчальних планів, вдосконалення графіків заїзду студентів першокурсників, роботу з іноземними студентами, проектну діяльність та запити на держзамовлення.

Крім того, завідувач кафедри військової підготовки Павло Турсумуратов повідомив, що 28 липня відбудеться прийняття військової присяги студентами-випускниками кафедри, до слова, цьогоріч їх буде 90. Відтак, триває підготовка стройового плацу та необхідного обладнання для проведення заходу.

Своєю чергою, ректор Петро Савчук та проректор Валентин Талах відзначили завідувача кафедри обліку та аудиту Ірину Садовську й декана ФОФ Аллу Московчук за організацію й проведення зустрічі випускників факультету. Нагадаємо, 8 червня в стінах Луцького НТУ відбувся вечір випускників кафедри обліку і аудиту 5,10 та 15 років.

«Це прекрасний приклад для усіх кафедр та факультетів. Дякую усім за організацію свята, яке варто впроваджувати як традицію у нашому університеті», - зазначив Петро Савчук.

Потому до слова запросили уже колишню голову Студентської ради Луцького НТУ Ірину Гаранчевську. Дівчина повідомила, що після проведення виборів голів до студради університету, факультетів, гуртожитків та представників до Вченої ради, новий склад органу студентського самоврядування уже сформований. Вона подякувала усім за співпрацю та розуміння і спільну успішну реалізацію проектів. Відтак, очільницею студради Луцького НТУ відтепер є студентка машинобудівного факультету Ірина Лисик. Вітаємо її та бажаємо нових звершень у роботі Студради, цікавих ідей та креативу й реалізації планів!

Насамкінець, членами ректорату було погоджено перенести планове засідання Вченої ради університету, яке відбудеться 22 червня о 10:00.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ