У Луцькому НТУ відбулося засідання Вченої ради

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

До розгляду членів вченої ради запропоновано п’ять питань та «Різне». Перш за все, Петро Савчук привітав к.е.н., доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Олену Лютак із отриманням вченого звання професора та вручив відповідний атестат.

Крім того, шляхом таємного голосування присутні на засіданні погодили присвоєння вченого звання доцента кафедри комп’ютерних технологій та професійної освіти Віталію Кабаку, а також звання доцента кафедри автомобілів і транспортних технологій Василю Онищуку. Водночас, Вчена рада проголосувала за висунення роботи «Розробка високоефективних технологій виготовлення шкіряно-хутрових матеріалів та інноваційних методів проектування взуття» та її авторів - Г.В.Єфімчук і В.В.Скідан, на Премію ВР України молодим ученим.

Важливе рішення було прийняте учасниками засідання в рамках реформування факультету будівництва та дизайну. Так, віднині він носитиме нову назву – факультет архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД). Разом з тим, прийняте рішення про розподіл кафедри дизайну та архітектури.

Своєю чергою, головний бухгалтер Луцького НТУ Катерина Рудь прозвітувала про фінансово-господарську діяльність університету за 2018 рік, а також поінформувала про фінансовий план доходів та видатків і перспективи розвитку інфраструктури на 2019 рік. Натомість голова комісії з бюджетно-фінансової, соціально-економічної та господарськоїроботи Ірина Вахович доповіла про виконання ухвали Вченої ради із зазначеного питання.

Зокрема, було відзначено, що планово-фінансова діяльність в університетіздійснюється на належному рівні. Оцінка існуючої системи бухгалтерського обліку показала, що господарські операції правильно відображаються на рахунках обліку, де використовується автоматизована форма бухгалтерського обліку. Тож, за результатами перевірки підтверджується достовірність показників фінансової звітності та їх ідентичність із залишками за відповідними рахунками.

Зі звітом про наукову та науково-технічну діяльність виступив проректор Сергій Шимчук. Він зазначив, що науковою роботою у Луцькому НТУ займаються 421 штатний науково-педагогічний працівник, серед яких доктори та кандидати наук, а також заслужені діячі науки і техніки України, заслужені працівники освіти України, відмінники освіти та стипендіати Кабінету Міністрів. Проректор розповів про діяльність 5 спеціалізованих вчених рад з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук. Крім того, було озвучено кількість науково-дослідних робіт, госпдоговорів та грантових проектів. Водночас, у звіті містилися й матеріали щодо міжнародного науковогоспівробітництва, модернізації структури науки, результати олімпіад тощо.

Насамкінець члени Вченої ради заслухали виконання ухвали з питання «Діяльність та перспективи розвитку факультету екології та приладо-енергетичних систем», а також рекомендували до друку низку навчальних посібників, монографій і тез.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1206874212799960