Перейти до основного вмісту

У Луцькому НТУ відбулося засідання вченої ради

26 грудня у стінах Луцького національного технічного університету відбулося засідання вченої ради під головуванням ректора Петра Савчука. На порядок денний було винесено 7 питань та різне.

Насамперед присутні заслухали питання про присвоєння вченого звання професора кафедри міжнародних економічних відносин Олені Лютак. Так, декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун наголосила, що Олена Миколаївна - єдиний доктор за спеціальністю міжнародні економічні відносини на цій кафедрі. Мовляв, дуже відповідальна та перспективна. Також підтримати освітянку рекомендували ректор Петро Савчук, професор Людмила Матвійчук та завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Лариса Савош. «Олену Миколаївну знаю давно не тільки як відповідального, але й енергійного працівника. Вона дуже професійно працювала по проекту з Люблінською політехнікою, має хороші відгуки по науковій діяльності. Впевнений, Олена Лютак суттєво підсилює позиції університету», - резюмував Петро Петрович. Відтак, заслухавши усіх, члени вченої ради проголосували за це питання.

Потому директор Технічного коледжу Луцького НТУ Олег Герасимчук прозвітував про діяльність та перспективи розвитку навчального закладу. Він розповів, що освітній процес в коледжі забезпечують 78 педагогічних працівників в 33 навчальних групах. Цьогоріч освітянам вдалося реконструювати у коледжі кабінети студентської ради, відділення, заступника директора з навчально-виховної роботи, викладацьку в корпусі виробничої майстерні та приміщення для майстерні електрозварювання. Окрім того, були закуплені швейне обладнання, комп’ютерна техніка, нові меблі та замінено вікна на енергозберігаючі. Похизувався Олег Олександрович і науковими, спортивними та творчими досягненнями учнів. «Технічний коледж Луцького НТУ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», який проходив 27-29 листопада 2018 року у Києві. Володарем «золота» став наш учень, майстер виробничого навчання Технічного коледжу Луцького НТУ Максим Дорош», - додав Олег Герасимчук.

Своєю чергою, про кадровий потенціал, навчально-методичну, науково-дослідну, виховну роботу, міжнародну діяльність та перспективи розвитку технологічного факультету Луцького НТУ доповів декан Олег Заболотний. Він зауважив, що професорсько-викладацький склад факультету представлений 80 штатними викладачами, з яких 9 докторів наук, а 76 мають наукові ступені. «Сьогодні кращі студенти факультету мають можливість навчатися, стажуватися та працевлаштовуватися за кордоном: в Португалії, Польщі, Німеччині, Франції, Іспанії тощо. Окрім того, на факультеті функціонує Навчальний центр Declam і НД лабораторії, які дозволяють навчати наших студентів передовим технологіям компютерного проектування та виготовлення виробів», - каже Олег Васильович. Вчена рада відзначила, що колектив факультету і декан зокрема проводять активну роботу щодо забезпечення якості навчального процесу, ведення необхідної звітної документації та покращення матеріально-технічного забезпечення кафедр.

Керівник міжвідомчої науково-дослідної лабораторії механіки деформування структурно-неоднорідних матеріалів, професор кафедри прикладної механіки Віктор Рудь також прозвітував про діяльність лабораторії.

Опісля начальник відділу міжнародних звязків університету Тетяна Корнейко доповіла про академічну мобільність учасників освітнього процесу. Заслухавши та обговоривши звіт та довідку комісії з цього питання, вчена рада відзначила позитивні роботи відділу: участь у програмах «Еразмус+» та академічної мобільності; пошук та розповсюдження серед студентів та працівників університету інформації про наявні конкурси та можливості реалізації академічної мобільності; посилення співпраці з факультетами та кафедрами; створення умов для розвитку міжнародного співробітництва та його організації тощо.

Також присутні заслухали питання про виконання ухвали вченої ради від 30 січня 2018 року «Стан та перспективи розвитку навчально-методичної бази, матеріально-технічного забезпечення військової підготовки студентів за програмою підготовки офіцерів запасу»; від 29 грудня 2017 року «Планування, організація, контроль навчального процесу аспірантів та докторантів і завдання з підвищення ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів»; від 29 грудня 2017 року «Про роботу органів студентського самоврядування щодо активізації навчально-виховного процесу, організації дозвілля в університеті та коледжах».

 


 

Інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1149441508543231