У ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР
З ФУТЗАЛУ

В рамках тривалої та дружньої співпраці нашого університету з Люблінською політехнікою 12 листопада 2016 року на базі спорткомплексу Луцького НТУ відбувся міжнародний турнір з міні-футболу. Учасниками змагань були чотири команди: «ЛНТУ», «Дже Ротc», «Політехніка» (м. Луцьк) та команда «Політехніка» (м. Люблін, республіка Польща).

На урочистому відкритті змагань вітальне слово та побажання успіхів виголосив ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

Змагання відбувалися за коловою системою, тому вже після трьох ігор можна було передбачити переможців. Команда «Політехніка» (м. Люблін) впевнено вела боротьбу та стала абсолютним лідером турніру. Срібну нагороду виборола команда «ЛНТУ». Бронзу завоювала команда «Дже Ротс». Четверте місце, відповідно, посіла команда «Політехніка» (м. Луцьк). Завідувач кафедри фізичного виховання, капітан футбольної команди «ЛНТУ» Сергій Савчук так резюмує гру: «Гравці з Любліна молодші, тому грали динамічніше. Суддя зміг справедливо оцінити кожну команду і виставити рахунок».

На урочистому закритті команди були нагороджені кубками, медалями та призами від організаторів змагань.

Спортклуб Луцького НТУ