У Луцькому НТУ - відкрите засідання ради факультету екології, туризму та електроінженерії

У Луцькому національному технічному університеті триває серія відкритих засідань факультетських рад. Сьогодні, 12 березня, незважаючи на відпустку, ректор Луцького НТУ Петро Савчук відвідав засідання на факультеті екології, туризму та електроінженерії.

До порядку денного було включено три основні питання та «Різне». Перш за все, завідувачі кафедр ФЕТЕ прозвітували про стан охорони праці та безпеку життєдіяльності. Науковці розповіли про діяльність кафедр у цьому напрямку та проходження відповідних інструктажів.

Крім того, присутні затвердили план заходів, що відбудуться в рамках щорічного фестивалю науки та особливості проведення І туру Всеукраїнської студентської Олімпіади на кафедрах факультету.

Своєю чергою, ректор Петро Савчук обговорив із науковцями проблемні питання та ініціативи, які прагнуть впровадити на ФЕТЕ. Ректор також наголосив, що науково-педагогічний склад факультету має великий потенціал і впевнено підтверджує свої позиції не лише на рівні університету, але й серед інших українських ЗВО.

Петро Савчук також поінформував присутніх про проведення низки важливих презентаційних заходів у ЗВО, оновлення матеріально-технічної бази, наголосив на важливості посилення наукової діяльності та профорієнтаційної роботи.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут:https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1497455187075193