У Луцькому НТУ відкрився клуб «Європа»

З метою розширення знань про Європу, країни Європейського Союзу та сприяння вихованню європейської свідомості, пропаганди спільних європейських цінностей відділ неперервного навчання Луцького НТУ 1 листопада 2016 року відкрив клуб «Європа». Клуб став об’єднанням групи однодумців, які зацікавлені європейською тематикою, поглиблюють свої знання про Європу та європейську інтеграцію і поширюють інформацію, що стосується цієї теми, у навчальному закладі та місцевій громаді.

Визначальним  є і той факт, що відкриття клубу було приурочене до дня заснування Європейського Союзу, у цей день, 1 листопада 1992 року набув чинності Маастрихтський договір, який підписали 12 країн Європи (Бельгія, Велика Британія, Греція, Данія Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Франція). Тому темою першої зустрічі клубу «Європа» стало «Країни ЄС».

Під час зустрічі учасники мали можливість ознайомитись з історичними та політичними умовами створення ЄС та можливостями співпраці України з країнами Євросоюзу.  Інформацію, представлену завідувачом відділу неперевного навчання Ковальчук О.С., доповнила координатор інформаційного центру ЄС в м. Луцьку, К. Деделюк. Вона розповіла про інформаційний центр ЄС та про заходи, які проводяться в ньому, запрошуючи до участі в них наших студентів.

Про можливості співпраці Луцького НТУ з вишами країн Європи розповіла проректор з НПР Галущак В.Л. Вона наголосила на  можливості участі студентів у програмах кредитної мобільності та жорсткому відбору претендентів для навчання за подвійним дипломом, де передусім гостро стоїть необхідність знання іноземної мови.

Можливістю навчатися за програмою подвійного диплому скористався Антон Безносиков. Він розповів присутнім про власний досвід навчання в університеті Браганза, Португалія та ще раз підтвердив цінність набутих мовних навичок в Луцькому НТУ.

На відкритті також були присутні студенти 3-го курсу спеціальності туризм, котрі підготували та провели цікаву вікторину на тему «Подорож по європейським країнам».

Тож запрошуємо до співпраці усіх бажаючих дізнатися більше про Європу та віртуально побувати  в одній з європейських країн. Чекаємо гостей на засіданнях клубу!

Олена Ковальчук,
завідувач відділу неперервного навчання