У Луцькому НТУ викладачі ФЕТЕ грали волейбол зі студентами

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ініціювала проведення волейбольного турніру між студентами та викладачами. Захід відбувся в рамках тижня присвяченого 20-річчю факультету екології, туризму та електроінженерії.

Участь у турнірі взяли студенти першого курсу туризму та готельно-ресторанної справи та третьокурсники-«туристи». Щодо викладачів, то зголосились розважитися зі студентами доцент кафедри Лариса Поліщук, старший викладач Оксана Громик, асистент Інна Тищук і старший лаборант Софія Яскевич. Підтримати команди прийшли одногрупники гравців, доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Олена Вісин та декан ФЕТЕ Владислав Волинець.

«Ми організували цей захід з метою укріплення стосунків між студентами та викладачами, дали їм можливість поспілкуватися в незвичній обстановці, проявити себе і трохи відволіктися від буденності. Таким чином, ми хочемо закцентувати, що наш факультет за спорт і здоровий спосіб життя. Своїм прикладом ми намагаємося продемонструвати іншим, як активно, цікаво і корисно можна проводити дозвілля», - наголосив Волинець.

Загалом, турнір відбувся в дуже дружній, веселій та невимушеній атмосфері. Всі гравці були активними і вмотивованими. Обидві команди вели достойну гру і дуже злагоджено контактували між собою.

Завітав на захід й ректор Луцького НТУ Петро Савчук, він підтримав таку ініціативу і щиро порадів за гравців. «Це чудово, що студенти і викладачі здружуються між собою. В час мого навчання в школі та університеті така практика часто застосовувалася в навчальних закладах, тому дуже добре, що й досі намагаються підтримувати цю традицію. Я вважаю, що на кожному факультеті мають проводитися і спортивні змагання, і культурні заходи і патріотично-просвітницька робота. Необхідно, щоб студенти і викладачі контактували не лише на парах, а й могли злагоджено працювати в інших напрямках, адже по цій грі ми бачимо, що в них дійсно гарно виходить», - відмітив Петро Савчук.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1203868953100486