У ЛУЦЬКОМУ НТУ –
ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ НАВЧАННЯ
З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

Сьогодні, 4 травня у Луцькому національному технічному університеті стартували загальноміські навчання з тактичної медицини.

Навчання приурочені першій річниці від створення кафедри військової підготовки в Луцькому НТУ та отримання дозволу Міноборони та МОНУ для підготовки офіцерів запасу.

Учасники навчань – студенти Луцького базового медичного коледжу, вихованці Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою та курсанти кафедри військової підготовки Луцького НТУ.

Молодь із початком навчань привітав ректор Луцького НТУ Петро Савчук. «Понад 100 курсантів в стінах вишу проходять посилену підготовку і через рік стануть кваліфікованими офіцерами», – зазначив він.

Проводитимуть заняття фахівці, які здобули досвід під час бойових дій в зоні АТО. Так, перше заняття з основ організації тактичної медицини провів лікар-травматолог, професійний інструктор TSSS, який сертифікований в міжнародному коледжі безпеки та медицини надзвичайних ситуацій при НАТО Андрій Порохницький.

У програмі навчань – теоретичні та практичні заняття з надання медичної допомоги в екстрених ситуаціях, урочистий марш курсантів, перегляд тематичного фільму. Триватимуть навчання два дні – 4 та 5 травня. До занять 5 травня будуть залучені працівники медичних установ Луцька, екіпажі поліції, швидкої допомоги та ДСНС.

Галина Мартинюк