У Луцькому НТУ засідання чергового ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату. Сьогодні його очолив проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах.

Перш за все, присутні вшанували пам’ять багаторічного декана ФЕПЕС, доцента кафедри екології та агрономії, кандидата географічних наук Олени Федосіївни Картавої, про смерть якої стало відомо напередодні. Прощання із Оленою Федосіївною відбудеться сьогодні о 13:30 у церкві Трьох Святителів на вулиці Дубнівській, а також о 14:30 – біля головного корпусу Луцького НТУ.

Щодо робочих питань, озвучених на ректораті – закінчення сесії. Так, кожен із деканів прозвітували про хід здачі сесії студентами. Загалом, кажуть декани, вона триває добре, без явних проблем.

Своєю чергою, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Юрій Фещук розповів про основні зміни, які були нещодавно введені у правила прийому вступників. Проект нових правил, каже Фещук, буде розісланий усім членам ректорату для ознайомлення.

У зв’язку із відключенням води в районі вулиці Львівської, протягом трьох днів спорткомплекс Луцького НТУ не прийматиме відвідувачів. Про це розповів директор спорткомплексу Юрій Чурило.

Насамкінець, про основні робочі моменти повідомила керівник відділу кадрів Валентина Панасюк. Вона ж поінформувала про робочий графік у святковий період.

Крім того, Валентин Талах та присутні на засіданні привітали начальника навчального відділу Луцького НТУ Нелю Решетило із Днем народження та побажали здійснення мрій та успіхів у професійному зростанні.

Варто зазначити, що 26 грудня о 10:00 відбудеться засідання Вченої ради.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ