У Луцькому НТУ засідання ректорату в оновленому форматі

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука. Відтепер ректорат раз на місяць проходитиме у новому, розширеному форматі, за участі завідувачів кафедр.

Передусім учасники засідання обговорили питання акредитації та ліцензування. Було виокремлено 18 освітньо-професійних програм, які потребують проходження процедури. За словами ректора, невдовзі система акредитації та ліцензування буде переформатована, змінюватимуться її вимоги та процедура, тож у ЗВО уже варто готуватися до змін і відповідально підходити до дотримання усіх умов та підготовки необхідних документів.

Згодом, учасники ректорату підняли тему вступної кампанії. Так, 3 лютого стартувала реєстрація на ЗНО, тож в університеті уже готуються до залучення більшої  кількості абітурієнтів і визначають цей напрямок роботи, як пріоритетний. Обговорили присутні також вступ на магістратуру, тому завідувачі кафедр отримали кілька пропозицій та настанов від ректора для підсилення позицій у цьому напрямку роботи.

Серед усього, на ректораті обговорили заходи, які відбудуться невдовзі. Так, 8 лютого об 11.00 в приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбудеться урочисте вручення дипломів 804 магістрам випускникам Луцького НТУ.

Крім того, 8 лютого о 10:00 у спорткомплексі Луцького НТУ стартує відкритий чемпіонат м. Луцька з волейболу, серед чоловіків, група «А».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ