У Луцькому НТУ – засідання Вченої ради

У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання Вченої ради, під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім Петро Савчук привітав колег із отриманням вчених звань та вручив атестат професора Руслану Васильовичу Кірчуку, а також атестати доцента Олексію Сергійовичу Приходько та Олегу Вікторовичу Захарчуку.

Крім того, шляхом таємного голосування членами Вченої ради одноголосно було вирішено присвоїти вчене звання доцента кафедри фізичної культури, спорту та здоровя Гребіку Олегу Васильовичу та Файдевичу Володимиру Володимировичу. Водночас, Лапченка Юрія Сергійовича було обрано на посаду завідувача кафедри приладобудування.

Потому із доповіддю про роботу та перспективи розвитку факультету будівництва і дизайну виступив декан Олександр Бондарський. Він розповів про кількість студентів, які здобувають освіту на факультеті та навів показники приросту охочих навчатися. Крім того, декан поінформував про наявність кваліфікованого професорсько-викладацького складу, міжнародну та ґрантову діяльність, що ведеться на факультеті, співпрацю із Волинською ОДА та іншими структурами, проходження практики студентами та реалізацію їхніх проектів, наукову діяльність тощо. Натомість голова комісії з питань науково-методичної роботи, проректор Луцького НТУ Сергій Шимчук зауважив на якісно виконаній роботі факультету, наголосив на перспективах і закликав членів Вченої ради визнати діяльність ФБД задовільною.

Своєю чергою, про результати та перспективи ліцензування та акредитації у Луцькому НТУ доповіла керівник профільного відділу Лариса Поліщук.

Прозвітувала про виконання ухвали вченої ради з питання: «Інформаційна політика в контексті підвищення іміджу та популяризації університету» голова комісії з питань іміджевої політики, національно-патріотичного виховання та студентського самоврядування Оксана Жук.

Під час засідання було також внесено зміни в склад постійнодіючих комісій Вченої ради. Так, до їхнього складу увійшли нові представники, а саме Яна Ленгер – очільниця відділу неперервного навчання, Андрій Щерба – проректор із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку, Олеся Чурак – начальник юридичного відділу.

Серед низки питань, що увійшли до розділу «Різне», Вчена рада затвердила: правила прийому на навчання до Луцького НТУ на 2019 рік; положення про педагогічну раду та правила прийому до Технічного коледжу Луцького НТУ; порядок проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Основи охорони праці» у 2018-2019 н.р.; план підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу Луцького НТУ на 2019-2023 рр.; додаток до ліцензійного обсягу для другого рівня для спеціальностей «Право», «Фізична культура і спорт», «Інженерія програмного забезпечення», «Агроінженерія»; встановлення ліміту стипендіатів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії;  рекомендацію до друку навчального посібника.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше  фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1171088856378496