Участь Луцького НТУ в програмі
«Корпорація Парус – для навчальних закладів»

Корпорація «ПАРУС» є однією з найбільших українських софтверних компаній з розробки, просування та впровадження ПЗ для автоматизації ефективного управління підприємством. Вона співпрацює з навчальними закладами I-IV рівнів акредитації України вже більше 10 років.

5 листопада 2015 року в Києві у рамках програми цієї корпорації відбулася XII Всеукраїнська щорічна конференція, метою якої було надання можливості представникам навчальних закладів України дізнатися про нові програмні рішення корпорації ПАРУС, обмінятися практичним досвідом використання програмних продуктів в навчальному процесі, розширити кордони співпраці з навчальними закладами для реалізації спільних освітніх проектів.

У засіданні конференції взяли участь викладачі різних навчальних закладів, серед них яких доцент кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ Наталія Голячук.

Робота конференції розпочалася з доповіді координатора програми «Корпорація Парус – для навчальних закладів», в якій було викладено суть програми, переваги та можливості ВНЗ-учасників, результати на сьогоднішній день. Доповіді інших виступаючих стосувалися розроблених методичних посібників, відео-уроків та методик з викладання програмного забезпечення «Парус» у своїх навчальних закладах.

Виступи доповідачів викликали активну дискусію та жвавий інтерес: учасники цікавилися програмними продуктами, пов’язаними з навчальним процесом, порядком їх використання та досвідом викладання програмного забезпечення «Парус» та ефективності практичного застосування.

Організовуючи цей захід, корпорація «ПАРУС» керувалася прагненням підвищити рівень знань слухачів, адже сьогодні вивчення таких навчальних дисциплін  як економіка, бухгалтерський облік, аудит, фінанси, банківська справа, товарознавство, менеджмент і маркетинг неможливо уявити без використання відповідного програмного забезпечення.

Наталія Голячук,
доцент кафедри обліку і аудиту