Участь представників Луцького НТУ
у засіданні Координаційної ради
науково-навчального
комплексу «Економосвіта»
та благодійної акції «Аукціон надій»

До святкування Всесвітнього дня заощаджень, 30 жовтня 2015 року проректор з науково-педагогічної роботи доцент Валентина Галущак, завідувач кафедри фінансів професор Ірина Вахович та завідувач кафедри банківської справи професор Наталія Різник взяли участь у засіданні Координаційної ради науково-навчального комплексу «Економосвіта», що відбулося на базі Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

На засідання представники від різних ВНЗ долучились до обговорення перспектив транскордонного співробітництва на ринку освітніх послуг.

Після обговорення питань порядку денного засідання делегація Луцького НТУ долучилась до проведення благодійної акції – ювілейного Х «Аукціоні надій», який проводився у Музеї етнографії та художнього промислу. Меценатами лотів стали представники влади, голови банківських установ, бізнесмени, митці, культурні та громадські діячі. На початку аукціону відбулись тихі торги, на яких гості оглянули представлені лоти. Крім того, всі охочі мали можливість взяти участь у безпрограшній лотереї, призами якої стали вишукані картини та композиції. На відкритих торгах було продано більше 30 лотів, стартова ціна кожного з них становила 1500 грн., крок – 200 грн. Усього вдалося зібрати 170,1 тис. грн., на які планується відновити не реставровану понад сто років скульптурну композицію Л. Марконі «Рільництво. Ощадність. Промисловість», розміщену у 1891 р. на даху будинку Львівського музею етнографії та художнього промислу.

Наталія Корецька,
заступник декана