Перейти до основного вмісту

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ФБ У ВІДКРИТТІ КОНКУРСУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

 

11 листопада 2016 р. студенти факультету бізнесу прийняли участь у відкритті 7-го Всеукраїнського етапу змагань інвестиційних аналітиків (CFA Institute Research Challenge). Аналітичний конкурс проходить щорічно за ініціативи та підтримки глобальної інституції сертифікованих фінансових аналітиків (CFA Institute) та її українського відділення – CFA Society Ukraine. Сертифікат професіонала в інвестиційній сфері досить високо цінується в світі, адже лише для його отримання слід пройти три рівні складних іспитів, мати відповідну освіту та досвід роботи. Конкурс проводиться англійською мовою.

 

 

Всеукраїнський етап змагань є одним із найбільш представницьких у світі. У цьогорічних змаганнях аналітиків інвестиційної сфери зареєструвалися команди з 34 українських вишів. Західний регіон країни представляють: Національний університет «Острозька академія», Тернопільський національний економічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Хмельницький національний університет, Львівський національний університет імені Івана Франко та Луцький національний технічний університет. Команди мають підготовити за два місяці та представити інвестиційний звіт й захистити його перед журі в складі топ-аналітиків інвестиційної сфери. Кожна із команд-учасниць отримала свого наставника – аналітика інвестиційної, консалтингової компанії.

 


 

В рамках заходу, студенти не лише ознайомилися з правилами конкурсу та об’єктом дослідження, яким виступає мультинаціональна компанія «Данон», але й мали можливість послухати виступ-презентацію фінансового менеджера українського відділення компанії та задати йому ряд запитань.

 


 

Про перспективність професії аналітика в фінансовій сфері та загалом про компетенції сучасного фахівця на ринку праці й мотивацію в житті студенти могли почути з перших уст від хед-хантера Світлани Матвійчук, рекрутера міжнародної консалтингової компанії KPMG Яни Пампухи, менеджера компанії «Данон Україна» Людмили Павлової, Лізи Максимець – представника міжнародної компанії EY, однієї з компаній «великої четвірки», що надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги та віце-президента департаменту банківських послуг інвестиційної компанії  Dragon CapitalОльги Буренко.

 


 

Про перспективність, цікавість та відкритість для молоді державної служби, останні новини в сфері дерегуляції економіки детально розповів Дмитро Романович – проектний менеджер реформи дерегуляції Нацради реформ  та його колега Світлана Федорівська.

 


 

Учасники заходу захоплено слухали виступ про власний життєвий успіх, мотивацію та перспективність сфери IT від засновника IT-компанії «Генезис», екс-інвестиційного банкіра «Ренесанс Капітал» Владимира Многолетнего. Компанія «Генезис» є однією з найбільш високотехнологічних компаній в Центральній та Східній Європі та одним із кращих IT-роботодавців в Україні. В компанії працює понад 500 осіб.  

Також студенти факультету бізнесу прийняти участь у «Дні кар’єри студента», зорганізованого в ході презентації конкурсу CFA Institute Research Challenge. Про умови працевлаштування, вимоги до вакантних посад можна було дізнатися біля спеціальних стендів компаній та організацій – інвестиційних компаній Dragon Capital, Concorde Capital; українського відділення американської транснаціональної фінансової корпорації Сіті; міжнародних консалтингових компаній Deloitte, KPMG, EY; IT-компанії «Генезис», телекомунікаційної компанії «Київстар», Антимонопольного комітету України, некомерційної організації Easy Business та ДП «ПРОЗОРРО».

 


Юрій Фесіна,

заступник декана факультету бізнесу