УНІВЕРСИТЕТ ОТРИМАВ НОВОГО ДОКТОРА
ГУМАНІТАРНИХ НАУК

Викладач кафедри економіки факультету бізнесу Луцького національного технічного університету, завідувач представництва Державної регуляторної служби України Олег Савчук захистив дисертацію на звання доктора гуманітарних наук. Докторський захист відбувся в Католицькому університеті Люблінському імені Івана Павла ІІ. Поле наукового дослідження торкається економічної історії – «Волинь у контексті економічної політики Другої Речі Посполитої».

Результати дисертаційної роботи Олега Савчука, що стосуються змісту економічної політики польської держави в міжвоєнний період 1921–1939 років є особливо актуальним у зв’язку з європейською інтеграцією України. Вплив на формування економічної політики країни мали політичні, релігійні, національні фактори. Дослідження особливостей формування економічного розвитку східних територій Європи можуть бути використані при підготовці лекцій та проведенні семінарських занять з дисципліни «Історія економіки та економічної думки».

Запропоновані дисертантом визначення змісту економічного розвитку Волинського воєводства в умовах економічної політики Польської держави враховують вплив економічних відносин у європейських країнах. А тому аналіз трансформації економічних відносин може бути важливим при підготовці лекційного матеріалу для студентів-міжнародників.

Обґрунтовані дисертантом етапи трансформації системи державного управління та система господарських взаємовідносин в умовах Польської держави можуть бути використані при підготовці лекційного матеріалу з дисципліни «Політична економія».

Вітаємо Олега Анатолійовича із успішним захистом дисертації та бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я та добробуту, подальших успіхів у науці та навчальній діяльності.

Деканат факультету бізнесу