Урок мужності від справжнього патріота

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України, і ці герої живуть серед нас. Одним з них є Роман Вітюк – випускник Луцького НТУ, який 23 жовтня 2015 р. зустрівся зі студентами факультету обліку та фінансів і факультету бізнесу.

Безпосередній учасник антитерористичної операції поділився зі студентами своїми думками щодо подій на сході нашої держави, розповів про мужність українських бійців, які захищають територіальну цілісність України.

Спілкування пройшло в теплій, невимушеній атмосфері. Гість відповів на численні запитання присутніх.

Наприкінці зустрічі Роман попросив студентство не залишатись байдужими до подій в країні, мати чітку громадянську позицію, усвідомлювати важливість своєї участі в житті Батьківщини, любити, знати і поважати її культуру, традиції та історію, адже у вирішенні проблем патріотичного виховання сучасного покоління повинна брати участь, в першу чергу, саме молодь.

Відпустка земляка триватиме зовсім недовго, після чого він знову готовий їхати на захист східних кордонів нашої держави, виконувати свій громадянський та конституційний обов’язок. Студенти побажали бійцю здоров’я, удачі, щастя, миру та найскорішого повернення додому живим і здоровим.

Вікторія Дорош,
заступник декана ФОФ