В ЛНТУ стали відомі основні показники вступної кампанії 2021

Хоча вступна кампанія ще не завершилася, у Луцькому НТУ уже визначили основні показники цьогорічного прийому на навчання.

Про це повідомила відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура під час засідання вченої ради.

За її словами, нині тривають другий та третій етапи зарахування студентів. Крім того, відбуватиметься додатковий вступний етап на магістратуру. Утім, за станом на 31 серпня уже відомі основні показники.

Загалом, за усіма формами навчання та освітніми ступенями до ЛНТУ цьогоріч вступили 1802 студентів. З них, на бюджетну форму навчання – 1034 осіб та на контрактну - 768. Зважаючи на ці дані та орієнтовно передбачувану кількість вступників на магістратуру, додає Ірина Бандура, уже можна говорити про те, що ці показники не гірші за минулорічну статистику.

Що стосується особливостей вступу 2021, то цього року збільшилася кількість вступників на основі ПЗСО. Водночас, на жаль, трохи зменшилася чисельність вступників на скорочену форму навчання. Однак, передбачувана кількість вступників на магістратуру дозволить врівноважити показники відповідно до минулорічних.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ