У Луцькому національному технічному університеті відбувся тематичний захід, присвячений Дню пам'яті жертв Бабиного Яру, розстріляних німецьким окупаційним режимом 29-30 вересня 1941 року.

У лекційній аудиторії зібралися студенти груп ПРМ-11, ПЛ-31, ФКІС-11, 12, ПРМ-11, ФК-12 на тематичне заняття. Зі вступним словом звернулася доцент кафедри іноземної та української філології Шкляєва Наталія Володимирівна, зазначивши, що тема приурочена 82-й річниці страшної трагедії - розстрілу євреїв, українців, представників різних національностей в урочищі Бабин Яр. Тоді загинуло близько 33 тисяч мешканців Києва, всього у Бабиному Яру загинуло більше 200 тисяч населення України впродовж 1941-1943 років.

День памʼяті День памʼяті День памʼяті

Студенти груп ПЛ-31, ФКІС-11, 12, ПРМ-11, ФК-11 присвятили пам'яті жертв Бабиного Яру свої наукові дослідження на тему «Відомі українці».

День памʼяті День памʼяті День памʼяті День памʼяті День памʼяті

Начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксана Климовець у заключному слові відзначила, що ми усі повинні пам'ятати тих, хто у різні часи боротьби за незалежність України віддали свої життя за те, щоб ми вільно і без перешкод могли навчатися, працювати, розмовляти рідною мовою, а також жити у вільній від нищівних режимів Україні.

День памʼяті День памʼяті

Крім того, днями тематичний захід для студентів провели фахівці бібліотеки ЛНТУ. Вони також облаштували книжкову виставку, приурочену Дню памʼяті. Про це дивіться за посиланням: https://lntu.edu.ua/uk/media/v-lntu-vidbuvsya-tematychnyy-zakhid-do-dny…