В Луцькому НТУ провели квест для першокурсників

В рамках тижня святкування 20-ти річчя факультету екології, туризму та електроінженерії кафедра туризму та готельно-ресторанної справи спільно зі студентами-старшокурсниками організувала квест «Коридорами Луцького НТУ».

«Ідея квесту полягала у тому, аби ближче ознайомити першокурсників із нашим університетом. Показати приміщення, в яких вони ще не бували, а також трішки ближче познайомити студентів між собою», - розповіла старший викладач кафедри Лариса Поліщук.

Зауважимо, що у грі взяли участь першокурсники факультету екології, туризму та електроінженерії Луцького НТУ. Гравці розділились на дві команди, кожна з яких обрала собі капітана. Так, перша команда складалася зі студентів, що вивчають туризм та готельно-ресторанну справу, а інша – зі студентів-екологів.

Учасникам квесту необхідно було за одну годину виконати 12 завдань. Локаціями, які довелось відгадувати першокурсникам, були аудиторії та університетські приміщення, в яких їм доведеться побувати ще не один раз протягом усього навчання. Приймальня  ректора, студрада, бібліотека, кабінет музичного мистецтва, їдальня та інші популярні місця Луцького НТУ впродовж години оббігали гравці, виконуючи різні завдання.

Першою до фінішу прибула команда студентів спеціальності "Екологія". На завершення, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи нагородила команди солодкими подарунками, а викладачі пообіцяли усім учасникам бонусні бали до заліково-екзаменаційної сесії.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1203107543176627