В Луцькому НТУ розпочалися заходи до

Міжнародного дня студента

13 листопада 2015 року було розпочато проведення заходів до Міжнародного дня студента у Луцькому національному технічному університеті.  Першими відбулися конкурсні виступи «Політех має таланти» ,  а саме дівчат із дуету «Спогад». Вони виконували кавер-версії відомих народних та сучасних пісень.  Було помітно, що солістки нервують  перед аудиторією Луцького НТУ, проти вони впоралися із хвилюванням та виконали романтичні пісні, що викликали овації студентів та гостей свята.

Крім того, в рамках святкування Міжнародного дня студента розпочалась серія мотивуючих лекцій. У стіни «політеху» завітав відомий громадський діяч Петро Верзун.

Запрошений провів для студентства лекцію на тему «Участь молоді в діяльності ГО. Проектний менеджмент», у ході якої було розглянуто питання про працевлаштування майбутніх спеціалістів-технарів, необхідність і важливість громадської роботи та інші. У ході полеміки були виокремлено сучасні проблеми студентів та можливі шляхи їх подолання.

«Тільки тоді ви зможете щось змінити, коли поставитесь до свого життя як до проекту, – наголосив Петро Верзун, розповідаючи студентам про плюси роботи в громадській організації. – Участь в громадській роботі наповнить резюме, додасть навичок і досвіду, з якими ви на ринку праці легко бути конкурентоспроможним і сорок років».

Закінчився перший день святкування переглядом відеороликів конкурсу «З життя студентського». Варто відзначити групи обліку та аудиту, а також комп’ютерної інженерії, що продемонстрували своє бачення буденного життя студента ЛНТУ. Найкращі відеоролики будуть опубліковані згодом у соціальних мережах та на сайті університету.

Програма заходів до Міжнародного дня студента передбачає проведення низки подій у ЛНТУ протягом 13-19 листопада, тому запрошуємо усіх охочих!

Галина МИКИТЮК

Олександр КУШНІР,