В ЛУЦЬКОМУ НТУ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ-МАРАФОН SAIUP
ТА ACTIVE CITIZENS

Активні викладачі і студенти Луцького національного технічного університету долучилися до триденного тренінгу-марафону, який відбувся 16-18 вересня 2016 року в рамках реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP спільно з Active Citizens Ukraine.

Програма тренінгу «Активні громадяни» орієнтована на формування лідерського потенціалу і покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу та соціальної відповідальності з метою досягнення цілей сталого розвитку та академічної доброчесності на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Тренінг включає в себе 5 основних компонентів: «Я: ідентичність і культура»; «Я і ти: міжкультурний діалог»; «Ми разом: локальна і глобальна громада»; «Планування соціальної дії»; «Реалізація соціальної дії».

Протягом триденного тренінгу учасники охопили важливі проблеми досягнення академічної доброчесності в Луцькому НТУ, а на завершальному етапі – планування соціальної дії. Команди, які склалися з учасників тренінгу, обговорили грантові пропозиції, які фінансуватимуться SAIUP та Британською Радою.

«Проект дуже надихає. Ти вчишся працювати в команді і висловлювати свою думку, не боїшся її відстоювати; вчишся бачити проблеми і шляхи їхнього вирішення. Нам хочеться покращувати свій університет, своє місто і не бути байдужим», – розповідає студентка третього курсу факультету обліку та фінансів Юліанна Скоп.

«Тренінг вдався! Ми весело і цікаво провели час. Дуже сподобались енерджайзери і невеличкі вправи, які навчили нас спілкуватись з людьми, погляди яких дуже різні. І, нарешті, – я зрозумів, що таке Академічна доброчесність!», – поділився враженнями після тренінгу студент третього курсу факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Ігор Масло.

Усім командам бажаємо успіху та чекаємо на найкращі проекти, які можуть бути втілені в Луцькому НТУ уже з жовтня 2016 року!

Ірина Гаранчевська,
голова Студради Луцького НТУ