В Луцьому НТ зустріч студентів МБФ із представниками «Богдан Моторс»

Луцький національний технічний університет організував зустріч із представниками ДП «Автоскладальний завод №1" АТ "Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» для студентів машинобудівного факультету.

Із презентацією свого підприємства в Луцький НТУ завітали заступник технічного директора та головний технолог «Богдан Моторс». Вони розповіли студентам про переваги праці на автозаводі, особливості його роботи та специфіку виробництва.

Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук зауважив, що спеціалісти такого рівня підготовки як наші студенти дуже потрібні таким підприємствам: «Завод потребує таких фахівців як студенти нашого університету. Через це ми тісно співпрацюємо, організовуємо такі зустрічі і знайомимо нашу молодь із виробництвом».

В ході презентації у студентів з’являлися запитання до гостей із «Богдан Моторс», тому захід відбувся в живій та дискусійній атмосфері. Студенти задумались над перспективами подальшої співпраці та пообіцяли подумати над працевлаштуванням.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ