Вчена рада ЛНТУ затвердила кадрові зміни

У Луцькому НТУ відбулося планове засідання вченої ради. Серед усього, члени колегіального органу розглянули кадрові зміни і погодили обрання на посади науково-педагогічних працівників.

Так, офіційно погоджені кандидатури на посади проректорів ЛНТУ, які дотепер були виконувачами обовязків. Це зокрема, проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук, проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний та проректор з НПР та забезпечення якості освіти Оксана Ляшенко.

Одноголосно на посаду завідувача кафедри архітектури та дизайну було обрано Інну Абрамюк, на цю ж кафедру обрано доцентом Світлану-Роксолану Дудку.

Крім того, шляхом таємного голосування, присутні на засіданні погодили кандидатури на присвоєння вченого звання доцента кафедри прикладної механіки і мехатроніки Ользі Залеті та доцента кафедри аграрної інженерії імені професора Г.А.Хайліса Сергію Хомичу.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ