ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ
АВТОМАТИЗАЦІЇ ТА УПРАВЛІННЯ»

25 листопада 2016 року кафедрою автоматизованого управління виробничими процесами та кафедрою автомобілів і транспортних технологій Луцького НТУ спільно з НУ «Львівська політехніка», Київським НУ харчових технологій, Національним гірничим університетом (м. Дніпропетровськ) та Люблінською Політехнікою (Польща) було проведенно чергову Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію молодих учених та студентів «Актуальні проблеми автоматизації та управління».

Основне завдання конференції полягало в консолідації університетів для підвищення рівня підготовки фахівців в області передових інформаційних технологій.

Опубліковані на сайті конференції матеріали присвячені аналізу та висвітленню останніх досягнень науки в галузі «Автоматика та управління», апробації результатів досліджень, вільному обміну думками щодо підготовки фахівців в галузі автоматизації та інформаційних технологій через публікацію відповідних наукових матеріалів.

Організатори конференції щиро вдячні всім учасникам і сподіваються на подальшу співпрацю. Впевнені, що спільними зусиллями будуть внесені відчутні результати в розвиток освіти та науки.

Лариса Гуменюк,
завідувач кафедри