ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ
«ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ:
ВИКЛИКИ ІНСТИТУЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»

У Луцькому національному технічному університеті 8 жовтня 2016 року відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз і аудит: виклики інституціональної економіки», організована кафедрою обліку і аудиту. До участі в конференції долучились вітчизняні та зарубіжні дослідники вищих навчальних закладів, молоді науковці, студенти.

Актуальність обраної тематики конференції є підґрунтям для наукових дискусій науковців щодо розвитку та функціонування обліку, аналізу і аудиту в умовах інституціональної економіки, а також розробки науково-обґрунтованих пропозицій стосовно подальшого їх вдосконалення.

У представлених на конференції наукових дослідженнях обговорювалися актуальні питання запровадження МСФЗ в Україні, застосування оцінки активів підприємства за справедливою вартістю згідно вимог національних стандартів бухгалтерського обліку, особливостей обліку надходження і перерахування членських внесків у неприбутковій організації, розвитку інтернет-торгівлі через призму фінансової звітності. Особливо пізнавальними виявилися доповіді про публічні комунікації, гендерну політику в бухгалтерському обліку, міжнародні стандарти освіти професійних бухгалтерів.

Всі доповіді учасників конференції  були представлені на високому науково-теоретичному рівні та супроводжувалися цікавими і жвавими дискусіями.

Доповіді учасників конференції опубліковано у збірниках тез і статей, які видано за підсумками конференції.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей.

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту