Відбулася робоча зустріч ректора Луцького НТУ з делегацією турецького університету

16 січня до Луцького національного технічного університету прибула делегація з Баликесірського Університету (Баликесір, Туреччина) на чолі з директором енергетичного інституту, професором Джамалєм Окуяном та професором Іпрагімом Сарей.

Так, ректор Луцького НТУ Петро Савчук провів робочу зустріч з колегами, де були обговорені питання співпраці в напрямку академічної мобільності, підготовки спільних науково-освітніх проектів та досліджень.

«Я радий Вас вітати у стінах Луцького НТУ, адже для нас дуже важлива співпраця з турецькими університетами. Наш досвід говорить, що це завжди ефективна співпраця. Туреччина – це сучасна та конкурентна освітньо-наукова країна, більше того, яка, як і Україна, прагне стати членом Європейського Союзу. А це означає, що вам важливі європейські стандарти в освіті та науці, як і нам. Вдвічі приємніше, що маю змогу спілкуватися саме з директором енергетичного інституту, що дасть нам можливість напрацювати конкретні шляхи співпраці», - звернувся до колег ректор Петро Савчук.

Очікується, що надалі заклади вищої освіти підпишуть меморандум про співпрацю, аби студенти Луцького НТУ мали змогу здобувати освіту чи проходити практику в Туреччині.

Довідково:

Balikesir University - державний вищий навчальний заклад в Туреччині. Balikesir University почав свою роботу в 1992 році. У Баликесір розташований головний корпус університету. Balikesir University - університет, міцно увійшов в ТОП-60 кращих навчальних закладів Туреччини.

Склад університету. Balikesir University вважається великим ЗВО, складається з 11 факультетів. Крім того, у ньому здобуває освіту понад 40 тисяч студентів. Академічний склад цього навчального закладу - 799 викладачів. При навчанні в університеті студенти мають можливість взяти участь в програмах студентського обміну. Ознайомитися з роботою навчального закладу можна на соціальних сторінках університету: Facebook, Linkedin, Twitter.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1163535233800525

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ