ВІДБУЛАСЯ І МІЖНАРОДНА
«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І КОНТРОЛЮ В УМОВАХ
ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ»

У Луцькому національному технічному університеті 5 грудня 2015 року відбулась VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки», організована кафедрами обліку і аудиту, економічної теорії та міжнародної економіки.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь молоді вчені, аспіранти, здобувачів і студенти провідних вищих навчальних закладів України, Білорусії, Болгарії, Росії та Польщі.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся проректор Луцького НТУ з науково-педагогічної роботи кандидат економічних наук, доцент Валентин Талах. Він зауважив, що обрана тематика науково-практичної конференції є гарною нагодою наукового диспуту для молодих вчених, під час проведення якого доцільно проаналізувати сучасний стан та представити науково-обґрунтовані рекомендації щодо подальшого вдосконалення системи обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки.

До учасників конференції з вітальними словами звернулись також декан факультету обліку і фінансів Луцького НТУ, кандидат економічних наук, доцент Алла Московчук; декан факультету бізнесу Луцького НТУ, кандидат економічних наук, доцент Надія Хвищун; завідувач кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Луцького НТУ, кандидат економічних наук, доцент Лариса Савош.

Виступаючи на відкритті конференції, завідувач кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ, кандидат економічних наук, професор Ірина Садовська щиро подякувала зарубіжним та українським науковцям, молодим вченим і студентам, які відгукнулися на запрошення і прийняли участь у конференції, а також побажала учасникам конференції плідної роботи.

Основною метою конференції є популяризація наукової діяльності молодих дослідників як ефективного засобу самореалізації інтелектуального і творчого потенціалу. Адже з року в рік зростає якість представлених наукових досліджень, які стають все більш глибокими за змістом, а їх проблематика – більш актуальною та інноваційною.

Робота VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки» традиційно відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій на високому науково-теоретичному рівні, в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великою зацікавленістю студентської молоді. Очевидним був факт, що молоді науковці вміють не лише виразно представити доповідь, а й вміло, ґрунтовно і впевнено відстояти свою точку зору.

Обрана тематика науково-практичної конференції слугувала плідним підґрунтям для обміну думками та досвідом, джерелом корисної інформації для молодих науковців, що, в свою чергу, є складовою розвитку та зміцнення облікової науки як в Україні, та і за її межами. У зв’язку з актуальністю обговорюваних питань за результатами конференції опубліковано збірники матеріалів тез та доповідей учасників конференції.

За актуальність тематики та змістовність доповіді молоді науковці були відзначені почесними дипломами в номінаціях: найкращий доповідач, актуальність дослідження, нестандартне мислення, лаконічність стилю,творча унікальність, майстер презентації, розкриття проблем з точки зору практики, молодий науковець, активний слухач, найкращі відповіді на питання.

А наймолодші учасники конференції, представники навчальних закладів професійної освіти, були нагороджені ще й пам’ятними сувенірами з емблемою кафедри обліку і аудиту.

Всім учасникам VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки» бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку, нових креативних ідей та їх успішної реалізації!

Ірина Садовська,
завідувач кафедри обліку і аудиту

Оксана Нужна,

Ірина Ткачук