ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ МОДИ KYIV FASHION

З 6 по 8 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходив фестиваль моди KYIV FASHION, який поєднав повний спектр спеціалізованих виставок легкої та текстильної промисловості, а саме:

? Київ Експо Стиль.

? Салон шкіри та хутра.

? Салон білизни.

? Київ текстиль.

? Експотехмаш.

? Купуй Fashion бізнес.

? Handmade Fashion.

? Kyiv Fashion Kids.

Тематика виставки, потужні професійні програми заходів та спілкування з представниками провідних компаній, що брали участь у виставці, надали можливість отримати необхідний досвід на форумі в сфері модної індустрії України для майбутнього фахового зростання спеціалістів даної галузі. Кандидат технічних наук, доцент кафедри галузевого машинобудування Луцького НТУ Людмила Назарчук мала можливість побувати на бізнес-сесіях, подіумних показах, конференціях, семінарах та презентаціях, що розглядали топові фешн-теми. Організатором Міжнародного фестивалю моди KYIV FASHION була компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Фестиваль моди KYIV FASHION вмістив більше 600 брендів чоловічого, жіночого і дитячого одягу, білизни і купальників, аксесуарів та хутряних виробів, швейних матеріалів та обладнання.

Наступний Міжнародний фестиваль моди відбудеться з 7 по 9 лютого 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (місто Київ, метро «Лівобережна»).

Кафедра галузевого машинобудування