Перейти до основного вмісту

Відома телеведуча розповіла про конкурс «Завтра.UA» студентам Луцького НТУ

Відома на Волині телеведуча Галина Падалко зустрілася зі студентським активом Луцького національного технічного університету, аби розповісти про першу приватну загальнонаціональну стипендіальну програму з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

За 20 хвилин спілкування зі студентами, спікер встигла розповісти про свою історію у «Завтра.UA», про те, як завдяки програмі можна здобути впливові знайомства та навіть яким чином її колезі вдалося отримати польську візу від самого Олександра Квасневського.

«Я хочу розповісти вам про програму, яка може змінити ваше життя. Не думайте, що ви маєте дуже багато часу, адже він швидкоплинний, цінуйте його і використовуйте на повну, користуйтеся тим, що зараз ви є студентами. Ви маєте бути активними, коли вам такими ще бути, якщо не у студентські роки?!», - передусім наголосила Галина Падалко.

«Ще три роки тому я б не могла подумати, що однією з моїх найкращих подруг може бути Генеральна директорка Microsoft в Україні. Буквально днями ми з нею відкрили нову інституцію, яка буде займатися цифровими трансформаціями. Я ніколи б не подумала, що матиму доступ до таких людей, тим паче перебувати із ними в дружбі. Це знайомство я здобула завдяки програмі «Завтра.UA», - додає спікер.

За словами Галини Падалко, Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За дванадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2500 студентів стали частиною спільноти Завтра.UA.

Відбираючи найталановитіших студентів України, фонд надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та для реалізації проектів (на сьогоднішній день 70 індивідуальних і 150 колективних ініціатив).

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України. Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу.

Так, взяти участь у конкурсі можуть студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання. Вони, зокрема, повинні пройти конкурсні етапи:

- Підготовчий етап (липень – жовтень 2018) включає проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, оголошення про умови. Прийом та реєстрація документів студентів 17 жовтня – 30 листопада 2018 року в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua

- 1-й тур (грудень 2018 року – лютий 2019 року)– включає обробку зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, а також обґрунтування наукової роботи.

- 2-й тур(лютий 2019 – березень 2019 року) передбачає розгляд фаховими експертами конкурсних робіт студентів. В рамках цього туру також відбувається оцінювання наукової діяльності конкурсантів.

- 3-й тур(березень – квітень 2019 року) передбачає проведення очних одноденних змагань серед переможців за сумою балів 1-го та 2-го туру конкурсу у декількох містах України (на базі ЗВО – партнерів Програми). Мета очного етапу –оцінювання особистісного потенціалу учасників Конкурсу.

- Оголошення результатів конкурсу (травень 2019 року).

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua з 17жовтня до 30 листопада 2018 року включно та завантажити електронний пакет документів. До переліку необхідних документів входять: заповнена форма реєстрації на участь у конкурсі; конкурсна робота студента (самостійне студентське наукове дослідження) за науковим напрямом, визначеним Фондом, обсягом не більше 8 друкованих сторінок (16 000 знаків з пробілами) українською, російською або англійською мовою; сканований відгук наукового керівника; сканований рекомендаційний лист; мотиваційний лист; обґрунтування наукової роботи та фотографія студента.

«Я вас закликаю бути небайдужими, не гаяти свій час і  подаватися на «Завтра.UA», - резюмувала Галина Падалко.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ