Вітаємо Голову Наглядової ради Луцького НТУ з Днем народження!

Сьогодні святкує свій День народження Голова Наглядової ради Луцького національного технічного університету, Народний депутат України Івахів Степан Петрович!

Прийміть від адміністрації, працівників та студентів університету найщиріші вітання!

Ваша щоденна праця - важка та відповідальна, вона вимагає високого професіоналізму, наполегливості та відданості обраній справі. Вам доводиться тримати руку на пульсі усіх процесів, що відбуваються у державі, аби ефективно долати ті виклики, які сьогодні постали перед українцями та волинянами зокрема. Окрім того, Ви докладаєте зусилля у становленні якісної, конкурентної та європейської освіти у Луцькому національному технічному університеті, за що ми висловлюємо особливу подяку!

Цього дня бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпного джерела сили та енергії, миру в сім’ї та країні, подальших досягнень й перемог! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують Господнє благословення, підтримка колег та однодумців!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ