Вітаємо переможців олімпіади «Електротехнічні системи електроспоживання»

24-27 квітня 2018 року на базі Запорізького національного технічного університету проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». Свої знання демонстрували студенти із 24 вищих навчальних закладів України. Команду Луцького НТУ, під керівництвом доцента кафедри електропостачання Волинця В.І., представляли студенти Ващелюк Юрій (гр. ЕЕС-22), Ярмолюк Віктор (гр. ЕЕ-41) та Повшук Богдан (гр. ЕЕ-41).

У перший конкурсний день студенти виконували завдання, яке складалось з п’яти задач із таких дисциплін як «Електропостачання промислових підприємств», «Електричні системи та мережі», «Електромагнітні перехідні процеси», «Релейний захист і автоматика» та «Математичні задачі енергетики».

На другий день олімпіади проводився практичний тур, який містив три завдання. У них студентам пропонувалося продемонструвати знання з оперативних перемикань електричних схем.

Учасників олімпіади привітали та бажали успіхів ректор Запорізького національного технічного університету Бєліков Сергій Борисович, декан електротехнічного факультету Антонов Микола Леонідович та завідувач кафедри електропостачання промислових підприємств Метельський Володимир Петрович.

У рамках олімпіади організатори провели цікаві екскурсії в музеї техніки Богуслаєва, музеї ЗНТУ, історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» та на філії кафедри електропостачання промислових підприємств у «Дніпровській енергосистемі».

За результатами змагань у дуже складній боротьбі Ващелюк Юрій виборов ІІІ місце.

Кафедра електропостачання дякує за теплий прийом колективу ЗНТУ та бажає учасникам олімпіади нових здобутків та перемог у навчанні, змаганнях і подальшій професійній діяльності!

Владислав Волинець,

доцент кафедри електропостачання