ВІЙСЬКОВА КАФЕДРА ЛУЦЬКОГО НТУ
ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Викладачі та курсанти військової кафедри Луцького НТУ разом із ректором Петром Савчуком долучилися до загальноміських урочистостей з нагоди Дня Української армії.

Щорічно 6 грудня, в день ухвалення 1991 року закону «Про Збройні Сили України» відзначається професійне свято всіх українських військовослужбовців.

На честь 25-річчя Збройних Сил України в Палаці учнівської молоді відбулися урочистості за участі представників влади, учасників війни, військового командування, священнослужителів та всіх тих, хто причетний до нелегкої та відповідальної місії українського військовика.

Загиблих у військовому конфлікті на Сході присутні вшанували хвилиною мовчання. Луцький міський голова Микола Романюк, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, луцький військовий комісар Роман Кулик привітали військовослужбовців зі святом і нагородили їх відзнаками.

Теплим сюрпризом для військовослужбовців стало вітання від творчих колективів міста. Так, бурхливі емоції та гучні оплески викликав у публіки оркестр «Кантабіле». Народний артист України Василь Чепелюк виконав пісню на честь 18-річного волинянина з полку «Азов» Андрія Снітка (Хоми), який пожертвував собою заради побратимів. 21 листопада цього року, вже посмертно, хлопця нагородили званням «Герой України» – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу.

Галина Микитюк