Волейболісти Луцького НТУ зайняли 3-тє місце у турнірі, присвяченому 8-му березню

6 березня у місті Сарни уже традиційно відбувся Всеукраїнський турнір з жіночого волейболу присвячений Міжнародному жіночому дню. У турнірі взяла участь і зайняла третє місце збірна жіноча команда Луцького НТУ. До слова, спортсменки нашого університету є учасниками таких змагань уже дванадцятий рік поспіль.

Зауважимо, що змагались між собою п’ять жіночих команд з усієї України. Так, конкурентами наших волейболісток були команди «Сарненський педагогічний коледж», «Володимирецька ДЮСША», «Бродівський педагогічний коледж» та «Березнівська ДЮСША».

Заступник декана технологічного факультету Володимир Ковальчук розповів, що змагання відбувалися по коловій системі і тривали один день. Також, він зауважив, що  студентка групи ТК-21 Луцького національного технічного університету, Лукянець Ірина, здобула номінацію «Кращий нападаючий гравець турніру».

«Приємно, що наш університет уже стільки років бере участь у подібних заходах, перемагає в номінаціях, контактує з іншими командами, а головне – здобуває безцінний досвід», - висловив свої враження Ковальчук.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ