ВОЛИНЯНИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ
ЗМАГАННЯХ З РУКОПАШНОГО БОЮ

У Києві 25-27 листопада заключним стартом всеукраїнських змагань з рукопашного бою став командний Кубок України. Участь у турнірі взяли 14 збірних команд областей, правоохоронних органів та збройних сил України.

Формат змагань, кажучи спортивним сленгом, «стінка на стінку» передбачав включення до складу лише по 7 бійців окремих вагових категорій.

До складу волинської команди ввійшли студенти Луцького національного університету, а саме – майстер спорту України Дмитро Щурук (група ІМ-51) та кандидат в майстри спорту України Максим Бабич (група ОСВм-51). Збірна команда Волинської області вийшла до півфіналу змагань, де поступилась команді Чернівецької області та посіла ІІІ загальнокомандне місце.

Вітаємо наших бійців, бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів та наступних перемог!

Олександр Панасюк,
голова спортивного клубу