29 жовтня вперше на Волині компанія Smart People провела Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge. Участь у змаганні взяли 17 команд з двох ВНЗ області - ЛНТУ та СНУ ім. Лесі Українки.

Мета Чемпіонату - виявити талановиту молодь та дати їй можливості для самореалізації, насамперед — у професійних командах компаній-Партнерів проекту. Для цього учасникам змагань запропонували розв'язати бізнес-кейс Генерального партнера - компанії “Дмитрук” (бізнес-кейс - реальна ситуація, що склалася в компанії й потребує вирішення).

Вітальне слово керівника відділу маркетингу компанії-Генерального партнера “Дмитрук” Тараса Скорупського

Вітальне слово керівника компанії Smart People, засновника та організатора Чемпіонату Тараса Комаренка

Щоб впоратися із завданням, командам потрібно було вивчити ситуацію, з'ясувати суть проблеми, запропонувати рішення й аргументувати його.

Команда факультету бізнесу ЛНТУ “Рушійна сила” працює над розв’язком бізнес-кейсу компанії “Дмитрук”

Жюрі, у складі якого були представники компаній-Партнерів, шляхом голосування обрали три найкращі команди та нагородили їх. А також індивідуально відзначили подарунками учасників, які не зайняли призових місць, але сподобалися топ-менеджерам компаній-Партнерів.

Підтримали перший на Волині Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge п’ять  топ-компаній Західної України  -  “Дмитрук”, Nestle (Торчин), “Гранд Персона”, Verallia Ukraine та Modern-Expo Group. Усіх учасників Smart Challenge нагородили подарунками від організаторів і Партнерів, багатьох студентів запросили на екскурсії, співбесіди, зустрічі з топ-менеджерами та власниками компаній.

Представники компаній-Партнерів Чемпіонату - провідних компаній Західної України

Перше місце у Чемпіонаті вибороли студенти Луцького національного технічного університету - команда Branson’s.

Нагородження команди переможців з ЛНТУ Branson’s

Друге й третє місця відповідно посіли команди Smarties та Today - збірні студентів ЛНТУ та СНУ ім. Лесі Українки.

Срібні переможці разом з представниками компанії “Гранд Персона” та Modern-Expo Group

Бронзові переможці разом з представниками компанії Nestle та Verallia Ukraine

Серед найцінніших можливостей для учасників - бізнес-ланч із топ-менеджерами та власниками компаній-Партнерів, запрошення на екскурсії в офіси та на виробництва, на співбесіди й стажування до компаній-Партнерів та багато цінних подарунків (power banks, комп’ютерні мишки, флешки, книги, блокноти та ручки, термочашки, фірмова продукція компаній-Партнерів).

Організатори вже починають готувати новий сезон Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge, адже перший Чемпіонат, за відгуками учасників та Партнерів, виявився надзвичайно вдалим стартом. Цілком імовірно, що для багатьох учасників він стане стартом і до майбутньої успішної кар'єри в провідних компаніях Західної України!

Усі світлини з Чемпіонату можна переглянути за лінком: https://www.facebook.com/smartpeople.com.ua/photos/?tab=album&album_id=1204535096283701