ВИБІР СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ – ВАЖЛИВИЙ КРОК
У НАВЧАННІ СТУДЕНТІВ

У рамках інформування про спеціалізації студентів кафедри приладобудування, які навчаються за спеціальністю 171 «Електроніка» викладачем кафедри Тарасом Терлецьким була організована зустріч студентів з директором ТзОВ «Алерт» Сергієм Супронюком.

Підприємство займається розробкою та впровадженням технічного забезпечення в сфері охоронної та пожежної безпеки. Зокрема, ТзОВ «Алерт» пропонує охоронно-пожежну сигналізацію, системи санкціонованого доступу та відео-спостереження; відео- та аудіопереговорні пристрої тощо.

Директор розповів студентам про становлення та розвиток підприємства, особливості роботи, міжнародну діяльність, зокрема участь підприємства у міжнародній програмі «Безпечне місто» (м. Люблін).

Студенти отримали відомості про виробників пожежної та охоронної електронної продукції як в Україні, так і за кордоном.

Важливою для студентів була інформація про гостру необхідність у спеціалістах за фаховим спрямуванням «Технічне забезпечення безпеки».

Після завершення зустрічі були досягнуті домовленості з підприємством про забезпечення студентів місцями проходження практик та їх подальшого працевлаштування, стажування викладачів для підвищення кваліфікації в галузі електроніки.

Тарас Терлецький,

Сергій Мороз,