Випускникам Технічного коледжу Луцького НТУ урочисто вручили дипломи

У Технічному коледжі Луцького НТУ відбулося свято вручення дипломів. На стежці уже дорослого життя, із професійним майбутнім та самостійно прийнятими рішеннями постали студенти-випускники трьох груп: 41-ОРВ «Організація виробництва», 41-ОРЕ «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», 42-АТз «Автомобільний транспорт».

Передусім усі присутні долучилися до спільного виконання Державного Гімну України. Потому від гостей заходу лунали щирі вітання цьогорічним випускникам.

Привітали молодь із успішним завершенням навчання та отриманням дипломів ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук. Потому до слова долучився директор Технічного коледжу Луцького НТУ Олег Герасимчук.

Крім того, вчорашніх студентів нагородили грамотами за відмінне навчання, активну участь у громадському та спортивному житті коледжу.

Святкового настрою своїми музичними дарунками додали учасники гуртків художньої самодіяльності коледжу.

Щиро вітаємо випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі. Бажаємо творчих успіхів, натхнення, професійних злетів, особистого щастя та енергії на досягнення великих звершень.

Інформаційний відділ Луцького НТУ