Випускники кафедри ПАВП діляться досвідом професійної діяльності на ПрАТ «Волиньхолдінг»

22 листопада 2016 року студенти технологічного факультету (групи ІМ-42, ІМм-51) під керівництвом викладачів кафедри пакування і автоматизації виробничих процесів (ПАВП) відвідали ПрАТ «Волиньхолдінг». Між підприємством і кафедрою давно налагоджені дружні партнерські відносини. Оскільки підприємство, яке динамічно розвивається, постійно потребує фахівців для інженерного забезпечення пакувального виробництва, тому кращі випускники кафедри пакування і автоматизації виробничих процесів працевлаштовані на даному підприємстві.
         Екскурсію для студентів проводили фахівець з розвитку та добору персоналу Лариса Новак, а також випускник кафедри Олександр Станько, який є фахівцем з якості пакувальних матеріалів на підприємстві.
         Лариса Новак ознайомила студентів із наявними вакансіями, можливостями проходження практики на підприємстві, а також участі в градуатській програмі для студентів випускних курсів.
        Оскільки підготовка майбутніх фахівців на кафедрі здійснюється за спеціалізаціями для комп’ютерного та інженерного забезпечення пакувального виробництва, управління якістю пакування, розробки і діагностування технологічних комплексів, то студентам було дуже цікаво ознайомитись не лише із роботою сучасного обладнання дільниці пакування, а і з діяльністю відділу з контролю якості пакувальних матеріалів.
       Олександр Станько ознайомив майбутніх фахівців із основними нюансами роботи його відділу, розповів про те, як забезпечується контроль якості пакувальних матеріалів. Дуже приємно, що саме випускник нашої кафедри займається цією важливою і відповідальною справою.

На колективному фото випускник кафедри ПАВП Олександр Станько (на фото крайній справа).

Лариса Новак проводить презентацію підприємства для викладачів та студентів кафедри ПАВП

ПрАТ «Волиньхолдінг» - український лідер з виробництва холодних соусів під торгівельною маркою «Торчин», який виробляє: кетчуп, майонез, гірчицю і соуси на майонезній і томатній основі, маринад, основи для перших страв та приправи.
        Підприємство розташоване в селищі Торчин, саме цей географічний топонім свого часу дав ім’я для популярного сьогодні бренду.
      Після приєднання до групи Nestle в Україні у 2003 році перед «Волиньхолдінг» відкрилися нові перспективи для розвитку. Були автоматизовані існуючі виробничі процеси, забезпечена сильна маркетингова підтримка, налагоджена нова система дистрибуції. За підтримки Nestle сьогодні ТМ «Торчин» стала абсолютним лідером українського ринку соусів. Важливу роль в успіху бренду «Торчин» відіграли якість продукції, а також вдалі інновації, особливо м’яка упаковка «дой пак». Продукція повністю сертифікована, відповідає світовим стандартам якості та експортується до Росії, Молдови, Республіки Білорусь, Німеччини, Грузії, Литви.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації ПрАТ «Волиньхолдінг», а також Новак Ларисі за організацію і проведення на високому рівні цікавої та змістовної екскурсії. Бажаємо ПрАТ «Волиньхолдінг» подальшого розвитку, процвітання та надійних партнерів.

Іванна Каліновська,

т.секретар кафедри ПАВП