Витонченість і грація: у Луцькому НТУ змагалися юні гімнастки

На базі спорткомплексу Луцького національного технічного університету відбувся Чемпіонат з художньої гімнастики «Зимова казка» КЗ «ДЮСШ №3 Луцької міської ради».

За звання кращих боролися більше 300 учасників різних вікових категорій із багатьох куточків України та навіть міста Варшава (Польща).

Участь в офіційному відкритті змагань взяв ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він привітав учасників та гостей заходу, подякував батькам та тренерам за виховання талановитої молоді і побажав спортсменам перемоги та нових досягнень.

«Мені в чергове приємно брати участь у такому чудовому заході і особливо радує те, що чемпіонат відбувається саме у стінах нашого університету. Це відповідальні змагання з одного із найпрестижніших видів спорту і я впевнений, що сьогодні ми побачимо найкращі результати обдарованої молоді. Тому бажаю кожному максимально себе проявити, показати власні вміння і таланти та надалі досягати поставлених перед собою цілей і спортивних вершин», - наголосив ректор.

Петро Савчук також додав, що у Луцькому НТУ максимально культивується здоровий спосіб життя та розвиток спорту не лише на теренах Волині. Так, в університеті готують тренерів, а також випускають спортсменів високої кваліфікації, таким чином підсилюючи можливості області та країни в цілому на спортивній арені.

Зауважимо, що захід відбувався за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерації гімнастики художньої міста Луцька та Дитячої юнацької спортивної школи №3. Тож до вітального слова та нагородження найменших учасниць змагань приєдналися заступник директора ДЮСШ №3 Тетяна Лещук, заступник голови правління Фонду «Тільки разом» Катерина Шкльода, керівник програми «Волинь спортивна» Дмитро Піддубний,  директор спорткомплексу Луцького НТУ Юрій Чурило. Кожен із них виступив із привітаннями та побажаннями перемоги для маленьких гімнасток.

«Ми дуже раді вас усіх вітати на святі краси та грації. Попереду багато стартів: обласних, всеукраїнських, міжнародних змагань. Тому хочу побажати юним спортсменкам бути здоровими, успішними і нехай вам щастить», - наголосила Тетяна Лещук.

«Ви усі неймовірно чарівні і дуже гарно виступаєте. Те, що ви займаєтеся спортом, завжди вам знадобиться у житті, будь-які змагання загартовують дух перемоги і вчать впевнено йти до своєї мети. Ви обов’язково станете успішними, а сьогодні бажаю вам вдалих виступів і тільки перемог», - звернулася до спортсменок Катерина Шкльода.

Насамкінець, гості чемпіонату вручили відзнаки найменшим учасницям змагань. Натомість боротьба за перемогу, серед найбільш граційних, тендітних та витончених спортсменок триватиме ще протягом усього суботнього дня та неділі 2 лютого.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1464266873727358