ЯК ЛУЦЬКИЙ НТУ СВЯТКУВАВ ДЕНЬ СТУДЕНТА

17 листопада на території Луцького НТУ панувала справжня студентська ейфорія. Мистецькі та інтелектуальні розваги заполонили аудиторії та коридори університету, організатором яких традиційно є студентське самоврядування.

Привітали студентську спільноту зі святами ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук та проректор з науково-педагогічної роботи Валентина Галущак. З найщирішими побажаннями міцного здоров’я, нових досягнень та невичерпного ентузіазму наставники звернулися до студентів.

У рамках урочистостей в цей день відбулася церемонія нагородження переможців конкурсів на кращий «СТІКЕР доброчесності» та краще есе на тему «Мої кроки до академічної доброчесності» в рамках проекту сприяння академічної доброчесності в Україні (SAIUP). Роботи студентів приймалися до 10 листопада, після чого комісія відібрала найдостойніші. Було враховано оригінальність та виразність дизайну, влучність слогану, цілісність концепції та загальні критерії щодо написання есе українською чи англійською мовами. Переможці були нагороджені грамотами та грошовими призами. Найкращі стікери будуть наклеєні у всіх навчальних аудиторіях та інших приміщеннях кампусу Луцького НТУ і його відокремлених структурних підрозділів (Луцький технічний коледж, Любешівський технічний коледж, Ковельський промислово-економічний коледж). Не випадково термін поклейки стікерів – початок грудня – напередодні зимової сесії!

У перервах між заняттями студентську публіку розважали найактивніші учасники проекту «Політех має талант». Також молодь мала нагоду насолодитися витонченістю та майстерністю художніх робіт студента факультету екології та приладо-енергетичних систем Олександра Мельника.

Одразу після закінчення пар студенти провели міжфакультетські змагання з брейн-рингу. Брейн-ринг – інтелектуальна гра. Цікава вона тим, що між собою одночасно змагаються дві команди, кожна з яких складається з шести людей, даючи відповідь на невелику кількість питань різного жанру. Питання, пов’язані з музикою, мистецтвом, історією, наукою зазвичай є досить логічними і мають легку відповідь. Суть гри – встигнути дати відповідь на поставлене питання раніше команди-суперника.

«Ми хочемо, щоб наші студенти були активними не лише в розвагах, вечірках, але й в інтелектуальному розвитку. Наш брейн-ринг – це не лише позитивні емоції і корисний досвід, а й круті призи для найрозумніших», – розповідає голова Студентської ради університету Ірина Гаранчевська.

Участь у змаганнях взяли шість команд, проте переможцями стали команди факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій «КСМ» (1 місце) та команда факультету бізнесу «Рушійна сила» (2 місце).

Вечірня програма #LNTU_NightParty складалася з кіноперегляду фільму жахів «Сіністер» та нічного хорор-квесту. Після перегляду стрічки учасникам продемонстрували ролик, який зняли в університеті аналогічно до сюжету відомого жахливчика. Команди мали розгадати найтаємничіші загадки та заглянути в найтемніші куточки університету, щоб нарешті довідатися: що відбувається в його стінах тоді, коли місто засинає і прокидається його незвідана, потойбічна сторона.

«Участь у «нічних» перегонах взяло вісім команд. Студенти з великим ентузіазмом бігали університетом, шукаючи підказки. В результаті перемогла команда Іллі Ковтонюка з факультету бізнесу «Рушійна сила». Саме вони пройшли всі чекпоінти перші, а відразу за ними – команда машинобудівного факультету. Усім квест дуже сподобався», – каже Ігор Масло, голова відділу культури Студентської ради.

Протягом дня в холі університету працювала фото- та відеозона, де кожен охочий міг залишити свої побажання для молоді. Пропонуємо вам на завершення переглянути найщиріші привітання від студентів та працівників університету з нагоди Міжнародного дня студента.

Галина Микитюк

Більше фото і відео на https://vk.com/lntu_studentsday