ЯК МАЙБУТНІ ІНЖЕНЕРИ ВІДЗНАЧИЛИ
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ

Створення кафедри військової підготовки Луцького НТУ, військові дії на сході України – ці та інші події спонукали студентів другого курсу напряму «Комп’ютерна інженерія» відзначити День Збройних Сил України по-особливому.

Актив групи КСМ-21 вирішив поглибити свої знання про Збройні сили України і відвідати єдиний в Західному регіоні Волинський регіональний музей Українського війська та військової техніки.

Музей створений в 1999 році з ініціативи громадської організації «Джерела». Військову техніку і озброєння зібрано з різних військових частин України. Фонди музею налічують близько 1000 експонатів, серед яких не лише техніка, але й різноманітні матеріали військової історії: бойові прапори, предмети форми одягу й армійського побуту, документи та фотографії, твори мистецтв, військові трофеї та інші матеріали.

Студенти оглянули виставку, що представляє авіаційну техніку, бронетанкову техніку, зенітно-ракетні комплекси, артилерійське озброєння та техніку військ зв’язку, познайомилися з військовою історією Волині.

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії,