Як у Луцькому НТУ розвивають
студентські здібності та таланти

Спеціалізовану аудиторію № 100 під назвою «Шум place» відкрили нещодавно в Луцькому НТУ. Знаходиться вона в головному корпусі на першому поверсі. Вхід у це місце існує лише з двору і тільки якщо обійти головний корпус та пройти крізь червоні ворота.

«Шум place» – це місце для активної молоді, яка хоче відпочити від звичайних студентських буднів і зайнятись тим, що по-справжньому їх цікавить. Аудиторія «ожила» по-новому на базі кафедри дизайну Луцького НТУ, а її відкриття приурочене Міжнародному дню студента.

Перший тренінг на тему «Розвиток креативних здібностей студентів» відбувся 19 листопада. Охочих не було багато, проте усі вони отримали не тільки користь від тренінгу, а й масу позитивних емоцій. Проводила тренінг магістр психології СНУ імені Лесі Українки Анна Моклиця. Зокрема, учасниками була виконана вправа «Навички спілкування – вміння слухати і говорити».

Суть полягала в тому, що усі розділилися на пари і намагалися пояснити партнеру представлену картинку лише геометричними фігурами, після чого усі результати порівнювались із оригіналом. Така вправа має на меті навчити молодь будувати партнерські відносини, оцінити якість комунікації та розвинути вміння слухати. Адже спілкування у житті займає чи не найважливіше місце, а те як ми передаємо ту чи іншу інформацію, як ми вміємо слухати і відтворювати почуте, показує рівень нашого інтелектуального розвитку.

«Проект має і надалі розвиватися. «Шум place» стане тим місцем, куди студенти приходитимуть, щоб відпочити, – ділиться студент факультету бізнесу Василь Лотошинський. – Також ми плануємо надалі проводити різноманітні тренінги, арт-вечори, виставки, кіноперегляди тощо».

Олександр Кушнір,
студент факультету екології