ЯК УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ BRITISH COUNCIL
ЗУСТРІЧАЛИ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ
ACTIVE CITIZENS UKRAINE

25 листопада 2016 року Луцький Національний Технічний Університет прийняв більше 30 учасників національного освітнього локального тренінгу програми Active Citizens Ukraine. Це були викладачі та студенти переважно південної, центральної та східної України та представники Координаційного центру переміщених ВНЗ. За 5 днів роботи та навчання вони відвідали масу організацій та проектів, які мотивують до громадської діяльності. І вже останнього, п’ятого дня вони завітали до Луцького НТУ, щоб познайомитися з переможцями проекту соціальної дії від British Council.

З основною інформацією та презентацією виступила проректор з науково-педагогічної роботи Валентина Галущак, а студенти Ольга Бакун та Ігор Масло презентували свої проекти та розповідали про свою роботу над ними.

Ольга Бакун разам з асистентом кафедри дизайну Анною Дідух підготувала презентацію майстер-клас волинської вишивки «MASTER CLASS VOLYN EMBROIDERY». Дівчина показала розроблені нею орнаменти, колористику та символіку для першого майстер-класу і ділилася про пробні заняття з різними дітками.

Ігор Масло підготував афішу свого проекту «Smoke-free zone» і розповідав про його втілення. На завершення зустрічі голова Студентської ради Ірина Гаранчевська продемонструвала презентацію роботи студентського самоврядування в Луцькому НТУ.

Анна Дідух,
асистент кафедри дизайну