Як відзначили День студента в Луцькому НТУ

Розпочалося це свято із молебні у Свято-Троїцькому соборі. Це важливо для кожного з нас, адже, не зважаючи на складну ситуацію в країні, усім нам разом було необхідно відвідати службу Божу і згадати тих студентів, що не змогли дожити до цього дня.

Згодом «політехніки» влаштували флешмоб, утворивши на майданчику навпроти університетського корпусу слово «СТУДЕНТ». Після цього всі охочі змогли взяти участь у безпрограшній лотереї та отримати найрізноманітніші призи: від додаткових балів з окремих предметів і до пляшки шампанського.

«Родзинкою» святкування в Луцькому НТУ став «Студентський Екшн», у ході якого технарі продемонстрували свої музичні, танцювальні та гумористичні таланти. Гостями свята став запальний гурт «ШАНС MUSIC».

До привітань долучився і проректорський склад, який нагородив грамотами кращих студентів за вагомий науковий та культурний розвиток університету.

Цього дня закінчились перегляди і демонстрації відеороликів конкурсу «З життя студентського». Переможцем стала робота студентів групи ПБ-21 Вишківського Ю. та Ліщука В. під назвою «Очарування музою».

Опісля на гостей навчального закладу чекала презентація зони відпочинку «Шум place», «Квартирник LNTU» та підведення підсумків виставки-конкурсу «LNTU art exhibition 2015», які стали вдалим завершенням святкування Міжнародного дня студента у стінах рідного «політеху».

Завершиться святкування Міжнародного дня студента аж у четвер, тренінгом на тему «Розвиток креативних здібностей студентів». Усіх охочих чекають в ауд. №100 – зоні відпочинку «Шум place».

Олександр Кушнір,
студент факультету екології та приладо-енергетичних систем