За перемогу у Sikorsky Challenge 2021 команда ЛНТУ отримала почесні відзнаки

Нещодавно у Києві відбувся X Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» – один із найголовніших щорічних заходів у сфері інноватики України. Цьогоріч на ювілейний Конкурс стартапів Sikorsky Chalenge була подана рекордна кількість заявок – 319, серед яких і проекти викладачів та студентів Луцького НТУ.

За результатами оцінювання, дві команди ЛНТУ пройшли у фінал конкурсу та одна з них здобула перемогу у своїй номінації. Так, у секції «Аграрна інженерія» представлено проект «Багатошарові чипси» (проф. Ігор Дударєв, доц. Ірина Тараймович, доц. Світлана Пасічник). Команда стала фіналістом фестивалю.

Переможним у секції «Зелена енергетика і екологія» став проект «Екологічно безпечний пакувальний матеріал» (проф. Ольга Гулай, доц. Ірина Бандура, доц. Василина Шемет, студ. Марія Бандура).

Привітала із перемогою команду науковців та студентів ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона вручила почесні грамоти та подякувала за ініціативу, наполегливість і креативний підхід до виконання проекту.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ