Захист дипломного проекту магістра студентами-іноземцями у Луцькому НТУ

Навчання іноземних студентів у Луцькому НТУ є важливою складовою міжнародної діяльності та пріоритетним напрямком роботи університету. Так, 19-20 грудня на кафедрі обліку і аудиту відбувся захист дипломного проекту магістра студентами із Лівії.

Студенти-іноземці успішно захистили дипломні проекти магістра, продемонструвавши володіння у повній мірі як практичними, так і теоретичними знаннями, отриманими під час навчання. Варто відмітити, що впродовж останнього року студенти активно працювали в рамках обраних тем дослідження.

Зокрема, Талб-Аллах Баша, під керівництвом доцента Писаренко Т.М., розкрив особливості обліково-аналітичного забезпечення управління витратами на хлібопекарських підприємствах Волинської області. Шква Мохмед Мохмед, під керівництвом доцента Талаха Т.А., висвітлив важливі аспекти теорії та практики організації обліку і контролю в управлінні соціальною відповідальністю.

За даними захисту голова екзаменаційної комісії Наливайко Богдан Петрович, головний бухгалтер ТзОВ «Світ каменю», зауважив про актуальність й різноманітність представлених робіт, а також про приємні враження від захисту і рівня підготовки іноземних студентів.

Вітаємо студентів Талб-Аллаха Башу та Шкву Мохмеда Мохмеда з успішним захистом та бажаємо подальших професійних успіхів!

Ірина Ткачук,

доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото на сторінці кафедри обліку і аудиту у Facebook: https://www.facebook.com/oia.lntu/?pnref=story