Засідання Вченої ради у Луцькому НТУ

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання Вченої ради, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

На порядок денний цього разу було винесено 4 питання та «Різне». Передусім було розглянуто питання щодо присвоєння вченого звання професора кафедри технологій і обладнання переробних виробництв Ігорю Дударєву; доцента кафедри електропостачання Владиславу Волинцю; доцента кафедри автомобілів і транспортних технологій Олександру Дубицькому. Біографічні дані та наукові здобутки кандидатів озвучила учений секретар Вченої ради Алла Земко, потому ж шляхом таємного голосування присвоєння вчених звань було погоджено одноголосно. Разом з тим, члени ради проголосували за те, аби запропонувати кандидатуру д.е.н. професора Олени Лютак на присвоєння премії молодих вчених та науковців Волинської обласної ради.

Крім того, члени Вченої ради заслухали голів спеціалізованих вчених рад щодо їх діяльності та розвитку наукових шкіл в університеті. Підбив підсумки у питанні проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук, зазначивши, що робота спецрад є цілком задовільною.

Водночас Сергій Шимчук доповів про виконання ухвали Вченої ради з питання «Діяльність та перспективи розвитку факультету обліку та фінансів». Він поінформував про успіхи факультету, хід наукової роботи та міжнародні стажування. Насамкінець додав, що усі зауваження та пропозиції, які були вказані в ухвалі успішно виконуються, тож інформація була взята до відома.

Своєю чергою, Алла Земко повідомила про зміни у складі Вченої ради. Відтак, нині до її складу увійшла завідувач аспірантури та докторантури Інна Боярська.

Насамкінець, було розглянуто питання «Різне». Зокрема, члени Вченої ради затвердили правила прийому на навчання на кафедру військової підготовки; затвердили Голів державних екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за ОКР молодший спеціаліст у Любешівському технічному коледжі Луцького НТУ на 2018-2019 навчальний рік; затвердили склад атестаційної комісії для проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем; а також рекомендували до друку низку посібників та збірників наукових праць.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: