ЖИТТЯ НЕ ТІ ДНІ, ЩО ПРОЙШЛИ,
А ТІ, ЩО ЗАПАМЯТАЛИСЯ!

Дуже багато яскравих моментів є в студентському житті. Але запам’ятовуються лише найкращі і найцікавіші. Хочеться вірити, що перша екскурсія для студентів-туристів першого курсу, яку провели їхні старші колеги, запам’ятається надовго. Адже це була не просто екскурсія Луцьком, а й бачення своєї майбутньої професії.

Перший маршрут екскурсії, яку розробили студенти другого курсу, – це «Відомі постаті м. Луцька», оскільки місто пов'язане із багатьма видатними особистостями, які або народилися, або певний період свого життя проживали чи працювали в місті.

Другий маршрут екскурсії, який розроблений студентами третього курсу  «Улюблені куточки Старого міста Луцька», а саме: католицький костел Петра і Павла, будинок, у якому жила Леся Українка, лютеранська кірха, новітня пам’ятка Луцька – будиночок скульптора Голованя.

Таким чином студенти-старшокурсники отримали можливість застосувати свої теоретичні знання на практиці і продемонструвати молодшим колегам набуті професійні навички.

Екскурсія зацікавила всіх, і це відзначили не лише першокурсники, а й гості з Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь), які приїхали на святкування першого 50-ліття нашого університету. І було надзвичайно приємно почути від гостей, що вулиці Луцька зачаровують своєю гармонією духовності і нагадують кожному своє рідне місто. Для наших гостей (як вони самі зізналися згодом) ця поїздка залишиться в пам’яті ще надовго.

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21